Wycieczka do Centrum Ogrodniczego PHU Ogród w Radomsku - #ZDROWOROSNA LEGUTKO

W dniu 11.05.2023 r Biedronki wybrały się na wycieczkę do Centrum Ogrodniczego PHU Ogród w Radomsku gdzie zorganiowane zostały warsztaty ogrodnicze. Młodzi ogrodnicy wykazali się ogromną wiedzą na temat tego jakie potrzeby mają rośliny by mogły rosnąć oraz poznali sposoby rozmnażania roślin. Poznali zawód ogrodnika. Przyjżeli się również pracy w sklepie. Spotkanie zakończyło się warsztatami sadzenia roślin, które teraz nasze Biedronki będą miały za zadanie pielęgnować w swoich domach.

Nasza przedszkole uczestniczy również w Akcji Zdrowo Rosną 2 edycja!

Otrzymaliśmy pakiety zawierające nasiona kopru, ziemię i doniczki. W ramach wycieczki i na naszą prośbę pod czujnym okiem cudownej pani Sylwii ogrodniczki z Centrum Ogrodniczego zasialiśmy nasiona - teraz będziemy czekać z niecierpliwością na spróbowanie pierwszych listków!

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować Pani Sylwii, Amelci i Centrum Ogrodniczemu za ciekawe, fachowe, rzetelenie przeprowadzone zajęcia.

Dziękujemy serdecznie za to ciekawe, ciepłe spotkanie!

Miło nam poinformować, iż grupa Biedronek wygrała konkurs i otrzymała bon na zakupy. Będziemy cieszyć się z zakupionego domku dla owadów obserwując małych lokatorów w ogrodzie przedszkolnym!

Ogrodnik/Legutko

Utworzono dnia 11.05.2023, 17:42